Wybierz język:

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców tegorocznego konkursu Care for animals:

Miejsce I – Oliwia Legutko, klasa IIc

Miejsce II – Olga Nowak – Nieć, klasa IIIc

Miejsce III – Lena Kulig, klasa IIIa 

 Wyróżnienia:

Hubert Kulig IIa

Kacper Złocki IIIb

Pałys Mikołaj Ic

Jak co roku wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pomysłowości i kreatywności. Wszystkie prace, które otrzymałyśmy były starannie wykonane oraz jedyne w swoim rodzaju.  Wybór zwycięzców był dla nas nie lada wyzwaniem. 

W trakcie trwania konkursu zorganizowałyśmy zbiórkę karmy dla schroniska  

w Starym Sączu. Dziękujemy pani Beacie Gołkowskiej za pomoc w organizacji zbiórki oraz naszym szkolnym wolontariuszom. Jednakże największe podziękowania należą się Wam wszystkim za Wasze ogromne serducho 🙂 Nasi czworonodzy przyjaciele ze schroniska dzięki Wam nie będą głodne!

Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

                                                                                                                                                                                              Organizatorzy:

mgr Dominika Kowalik

mgr Anna Kurnyta

Share This
Skip to content