Wybierz język:

 Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘Care for Animals’ organizowanym przez Zespół Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 2 im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu. Konkurs odbywa się pod patronatem Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami – oddział w Nowym Sączu oraz Przewodniczącej Rady Miasta Nowego Sącza pani Bożeny Jawor.

Celem konkursu, prócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania  twórczej postawy uczniów, jest również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej oraz opisującej zwierzątko domowe w języku angielskim. Z uwagi na objęcie patronatu nad konkursem przez Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami, niniejsza praca jednocześnie powinna promować ochronę, jak również zapewnienie odpowiednich warunków utrzymania zwierząt. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Pełny opis zasad konkursu znajduje się w regulaminie.

Icon
Załącznik 1 - karta zgłoszeniowa do konkursu
Icon
Załącznik nr 2 Care for animals 2019 - oświadczenie rodziców
Icon
Regulamin konkursu 2019 care for animals

    Liczymy na prace przepełnione wyobraźnią, nowatorstwem i wrażliwością.

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

    Share This
    Skip to content