Wybierz język:

Drodzy uczniowie klas I-III,

Jak co roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘Care for Animals’.

Celem konkursu, oprócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania twórczej postawy uczniów, jest również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej oraz opisującej zwierzątko domowe w języku angielskim (uczniowie klas 1 – podpisują części ciała prezentowanego zwierzaka. Uczniowie klas 2-3 mogą krótko opisać prezentowane przez siebie zwierzątko).

Swoje prace uczniowie przekazują nauczycielom j. angielskiego w szkole do dnia 16 maja 2023 r. (wtorek).

Jednocześnie serdecznie zachęcamy rodziców i uczniów do aktywnych działań na rzecz „czworonożnych milusińskich” w najbliższej okolicy poprzez przekazywanie karmy i najpotrzebniejszych artykułów dla psów i kotów do pobliskich schronisk i towarzystw działających na rzecz ochrony i opieki nad zwierzętami.

Z góry bardzo dziękujemy za zaangażowanie w imieniu „milusińskich czworonogów”.

Doceniamy wielkie serce ♥ wszystkich osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i potrafią angażować się w pomoc dla nich, będąc dla innych godnym wzorem do naśladowania.

Organizatorzy konkursu

mgr Anna Kurnyta 

mgr Dominika Kowalik

Share This
Skip to content