Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,
z okazji zakończenia roku szkolnego składamy serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, wysiłek i codzienną pracę, które pozwoliły nam wspólnie przeżyć kolejny rok pełen wyzwań i sukcesów.
Życzymy wszystkim słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, nabrania sił, realizacji pasji oraz spędzenia wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.
Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16
z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu