Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,

z okazji zakończenia roku szkolnego składamy serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, wysiłek i codzienną pracę, które pozwoliły nam wspólnie przeżyć kolejny rok pełen wyzwań i sukcesów.

Życzymy wszystkim słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, nabrania sił, realizacji pasji oraz spędzenia wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16

z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu