Wybierz język:

„Świat bez Kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.” – Pierre de Brantome

Dzień Kobiet to czas, kiedy wszystkie panie i dziewczynki mogą poczuć się wyjątkowo. Data tej uroczystości na stałe wpisała się już do naszego szkolnego kalendarza. To szczególnie ważny moment na docenienie zasług kobiet oraz ich roli w życiu społecznym. Nasi mężczyźni i chłopcy 8 marca obdarzali kobiety i kobietki kwiatkami, słodkościami i życzeniami. 

Z okazji swego święta uczennice klas IV A i IV B bawiły się na spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez wychowawczynie. Była to nie tylko ciekawa forma integracji, ale także pełne radości i ciekawych aktywności popołudnie. Wspólnej zabawie towarzyszyły quizy, karaoke, gry i zabawy oraz pyszna pizza dostarczona przez rodziców.

Share This
Skip to content