(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Lista dzieci przyjętych do oddziałów  0 w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu w roku szkolnym 2020/2021

Oddział O-a   mgr  Kamila Stanek

 

 

Nazwisko Imię

1.      

Adamek Anna Janina

2.      

Czapiga Sonia

3.      

Filip Martyna

4.      

Gondek Jakub Antoni

5.      

Gondek Kacper Franciszek

6.      

Janikowska Emilia

7.      

Kunicka Alicja

8.      

Lichoń Szymon

9.      

Nowak Karol

10.                        

Nowak Olga

11.                        

Ogórek Nina Rita

12.                        

Ogórek Przemysław

13.                        

Oleksy Wiktoria 

14.                        

Poręba Alicja

15.                        

Smaga Klaudia Ewa           

16.                        

Schneider Kacper

17.                        

Tokarczyk Jakub

18.                        

Wieczorek Faustyna Karolina

19.                        

Zając Szymon

20.                        

Zarotyńska Zuzanna

21.                        

Zbieranowski Aleksander  

22.                        

Zielińska Nikola

 

 

Lista dzieci przyjętych do oddziałów  0 w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu w roku szkolnym 2020/2021

Oddział O-b  mgr Klimek Monika

 

 

Nazwisko Imię

1.      

Basta Marlena Zofia

2.      

Chrapek Maksymilian

3.      

Czoch Justyna Katarzyna  

4.      

Filip Natalia

5.      

Gargas Jakub Szymon     

6.      

Gniewek Paweł

7.      

Homoncik Klara         

8.      

Klimek Zuzanna       

9.      

Kruczek Dawid

10.                        

Legutko Piotr Andrzej              

11.                        

Lisowski Kacper Tadeusz

12.                        

Mastalerz Julia

13.                        

Oleksy Patryk      

14.                        

Patucha Kacper

15.                        

Popardowski Marcin

16.                        

Rumin Nicola

17.                        

Rynduch Sebastian

18.                        

Rzońca Fabian                    

19.                        

Skrzypiec Tomasz      

20.                        

Siedlarz Zuzanna Maria

21.                        

Trojan Katarzyna

22.                        

Waśko Filip

23.                        

Zielińska Hanna   

 

Share This