Wybierz język:

Miś pluszowy, kolorowy, brązowy, szary… w kratkę, z kokardką czy z łatką. Każdy z nas posiadał, bądź posiada swojego ulubionego misia.  Wiele razy zapewne towarzyszył nam w trudnych chwilach, u lekarza, czy w długiej, nudnej podróży. Dlatego też i w tym ciężkim roku szkolnym nie mogliśmy zapomnieć o jego święcie. Podczas lekcji online słuchaliśmy piosenki Teddy Bear, oglądaliśmy bajeczkę o Złotowłosej i trzech misiach (The Goldilocks and three bears), słuchaliśmy historii powstania misia Me to You. Ale co  najważniejsze! Dzięki zdjęciom, które do mnie przesłaliście mogliśmy stworzyć piękny kolaż zatytułowany #MyTeddyBear.

Zdjątka są piękne i każde z nich jest wyjątkowe. Niektórzy z Was mieli odwage sfotografować się z misiami, inni przesłali same zdjęcia misiaków a byli również tacy, którzy wykonali piękne rysunki 😉 Thank you so much 🙂

See you next year,

Dominika Kowalik

#MyTeddyBear

Share This
Skip to content