(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 zspg2@edu.nowysacz.pl

Zapraszamy laureatów i wyróżnionych wraz z opiekunami na Finał XIX Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego

„Literacka hulajnoga”

pod Honorowym Patronatem
Zastępcy Prezydenta Miasta Nowego Sącza
Pana Jerzego Gwiżdża

który odbędzie się 22 maja 2018 roku o godzinie 10.00, sala 101 w budynku SP nr 16

 

Organizatorzy konkursu

Literacka hulajnoga 2017/2018

Kategoria przedszkola i „0”

 I miejsce

  • Amelia Bartkiewicz kl. 0 – Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu
  • Magdalena Nieć – lat 5 – Miejskie Przedszkole nr 7 w Nowym Sączu

II miejsce      

  • Karolina Kociołek – lat 5 – Miejskie Przedszkole nr 7 w Nowym Sączu
  • Lena Żelasko – l. 6 Miejskie Przedszkole nr 7

III miejsce    

  • Joanna Norek – kl. O a – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu

 

Wyróżnienia

  • Hanna Nykaza – Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu
  • Krzysztof Matlęga – kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu
  • Zuzanna Stec – kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu

 

Kategoria IV – VII 

I miejsce        

  • Roża Franczyk – kl. IV d Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu

II miejsce       

  • Mateusz Szafran – kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu

III miejsce      

  • Wiktoria Kopacz – kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu

 

Wyróżnienia

  • Julia Martuszewska – kl. V Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu
  • Adriana Głąb – kl. V c Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu
  • Julianna Bocheńska – klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu, Świetlica Środowiskowa „Chruślice”
  • Bartłomiej Wysowski – kl. IV e Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu
  • Kacper Wojsław – kl. VII b – Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu
  • Oliwia Olesiak – kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu

Kategoria I – III

Grand Prix – Zuzanna Kałużny –kl. I SP Świetlica Środowiskowa „Piątkowa”

I miejsce

  • Maja Wilczyńska – kl. II a Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu

II miejsce       

  • Amelia Cilcic – kl II a Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu
  • Weronika Bołoz – kl III Świetlica Środowiskowa „Piątkowa”

III miejsce       

  • Tomasz Cygan – kl II b Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu
  • Zuzanna Komperda – kl. I d Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu

 

Wyróżnienia

  • Martyna Legutko – kl Ia Szkoła Podstawowa nr 16
  • Eliza Jaworska – kl Ib Szkoła Podstawowa nr 16
  • Alicja Jankoś – kl III c Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu
  • Gabriela Poręba – kl. III Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Chełmcu – Świetlica Środowiskowa „Barskie”
  • Oliwia Bugajska – kl. 1 d Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu
  • Amelia Cabak – kl IIIb Szkoła Podstawowa nr 16
  • Helena Prusak – kl III c Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu
  • Krystian Górka – kl. IIa Szkoła Podstawowa nr 15
Share This