Wybierz język:

ZDALNE NAUCZANIE

Z przyczyn niezależnych od nas – wszyscy,  nauczyciele, rodzice i uczniowie stajemy przed niemałym wyzwaniem.
Musimy umożliwić naukę naszym dzieciom na odległość. Nie jest to zadanie łatwe i wymaga zaangażowania po każdej stronie. My jako nauczyciele próbujemy sprostać oczekiwaniom i w tym trudnym dla wszystkich czasie, przekazać wiedzę dzieciakom pomimo braków sprzętowo-programowych.

Vulcan

E-DZIENNIK

To na razie główne narzędzie do kontaktu rodzic <-> nauczyciel i nauczyciel <-> uczeń.
To w dzienniku, w zakładce zadania domowe nauczyciele przekazują uczniom informacje o zadaniach i ćwiczeniach jakie mają wykonać. Na razie są to materiały powtórzeniowe oraz nowe zagadnienia, które nie będą oceniane. Nie oznacza to jednak że nie są obowiązkowe 🙂

Prosimy rodziców i uczniów aby w miarę możliwości sprawdzać codziennie informacje na dzienniku elektronicznym. Pozostańmy w kontakcie.

MOODLE

SZKOLNA PLATFORMA EDUKACYJNA

Nasza szkoła posiada własną platformę edukacyjną oparta na systemie MOODLE.   Uczniowie mogą z niej korzystać, uczyć się, kontaktować się ze sobą i z nauczycielem, oraz rozwiązywać multimedialne testy.

POWTÓRZENIE PRZED  EGZAMINAMI

MATERIAŁY DLA ÓSMOKLASISTÓW

W związku z zawieszeniem w szkołach zajęć edukacyjnych i koniecznością pracy zdalnej na stronie głównej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie oke.krakow.pl oraz na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zamieszczone zostały materiały z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego przeznaczone do samodzielnej pracy ósmoklasistów.

Uczniowie klas VIII zobowiązani są do codziennego śledzenia ww. stron i wykonywania zamieszczonych zadań.

Share This
Skip to content