Wybierz język:

Uwaga! Nasza szkoła ponownie dołącza do akcji MotoMikołaje, Mikołaje na motocyklach Nowy Sącz i okolice edycja 2017! Znowu jako współorganizator. To między innymi dzięki Wam w tamtym roku został pobity rekord rozdanych paczek – 2400 paczek trafiło do dzieciaków z domów dziecka, przebywających w szpitalach, hospicjach, rodzinach zastępczych itp. Dziękujemy za wasze dobre serducha.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcję w tym roku zbieramy dary do końca miesiąca. Co zbieramy? Różnego rodzaju słodkości, zabawki (najlepiej miękkie pluszaki), książki, malowanki, artykuły szkolne itp. Wszystko to co przyda się najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym dzieciakom. Co sprawi że się uśmiechną.

DARY MOŻNA SKŁADAĆ:

  • w gabinecie Pani pedagog Edyty Żywczak
  • w pracowni informatycznej u Pana Sławomira Oleksego

Za wszystkie dary dziękujemy w imieniu własnym i dzieciaków!

Wszystkie dary zostaną spakowane i przekazane motomikołajom. To oni w ten przedświąteczny czas rozwiozą paczki.

Więcej informacji na stronach:

MotoMikołaje, Mikołaje na motocyklach Nowy Sącz i okolice
http://motomikolaje.motosacz.pl/

O AKCJI

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych;-) świątecznymi podarunkami.

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.

Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. Rozdajemy kilkaset paczek rocznie, a przygotowywania do akcji trwają cały rok. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych.

A TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU

Share This
Skip to content