Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_et_core_path', '1594852391', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_et_core_path', '/home/zspgelrk/www/wp-content/themes/Divi/core', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_et_core_version', '1594852391', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_et_core_version', '4.3.4', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1594765992.0350689888000488281250', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

wyniki konkursu – Santa, please don’t forget me… | Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Z przyjemnością ogłaszam tegoroczne wyniki konkursu Santa, please don’t forget me

W kategorii klas I:

 • I miejsce – Oliwia Siedlarz, kl. Ia
 • II miejsce – Antoni Ogórek, kl. Ia
 • III miejsce – Małgorzata Czuba, kl. Ib

Wyróżnienia:

 • Emilia Hedwig, kl. Ia
 • Adam Homa, kl. Ia
 • Natalia Biedroń, kl. Ib

W kategorii klas II:

 • I miejsce – Aleksandra Matuła, kl. IIb
                       Filip Kowalik, kl. IIb
 • II miejsce – Maksymilian Okręglak, kl. IIb
 • III miejsce – Magdalena Czuba, kl. IIc

Wyróżnienia:

 • Jakub Legutko, kl. IIc
 • Oliwier Nowak, kl. IIb
 • Aleksandra Wojnar, kl. IIc

 

W kategorii klas III:

 • I miejsce – Martyna Legutko, kl. IIIa
 • II miejsce – Gabriela Oracz, kl. IIIa
 • III-miejsce – Mohamed Abdel Aziz, kl. IIIb

Wyróżnienia:

 • Oliwia Gwiżdż, kl. IIIa
 • Eliza Jaworska, kl. IIIb
 • Zofia Jopek, kl. IIIb

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pomysłowości i talentu. Wszystkie prace były wspaniałe oraz czasochłonne, dlatego też wybór tegorocznych zwycięzców był niezmiernie ciężki. Bardzo dziękuje panu mgr Stanisławowi Szarkowi za podjęcie się tego niebywałego trudu wyboru najpiękniejszych prac 😉 Do zobaczenia w przyszłym roku 😉

 

Organizator

mgr Dominika Kowalik

Share This