(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Serdecznie zapraszamy Szanowną Dyrekcję,
Laureatów i Wyróżnionych wraz z Opiekunami

na Finał XI Edycji
Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literacko – Fotograficznego
„Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość”

pod Honorowym Patronatem Prezydenta
Miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla,
który odbędzie się 11 czerwca 2019 roku

o godzinie 10.00

w Reprezentacyjnej Sali Ratuszowej
Urzędu Miasta Nowego Sącza

Organizatorzy:
Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu
ul. Tadeusza ”Bora” Komorowskiego 7
Urząd Miasta Nowego Sącza

Wyniki XI Edycji Międzyszkolnego Konkursu
Plastyczno – Literacko – Fotograficznego
„Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość” 2019

PRACE PLASTYCZNE

Nagroda Przewodniczącej Jury – Emilia Leśniak, lat 10, Pałac Młodzieży

PRZEDSZKOLA:

  • I miejsce – Łucja Leśniak, Pałac Młodzieży, lat 7
  • II miejsce – Oliwier Świdrak, MP nr 14, klasa przedszkolna
  • III miejsce – Damian Treit, MP nr 14, klasa przedszkolna

Wyróżnienia:

  • Szymon Białogłowicz, SP nr 21, kl. 0 b
  • Lilia Kolat, MP nr 7, lat 5
  • Kamil Niemiec, MP nr 14, Grupa IV

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 4):

  • I miejsce – Alicja Górecka, SP nr 16, kl. II a
  • II miejsce – Lena Basińska, SP nr 18, kl. IV a
  • III miejsce – Zuzanna Oraczek, Pałac Młodzieży, kl. IV, lat 10

Wyróżnienia:

  • Kasia Kozłowska, SP nr 21, kl. IV b
  • Zofia Kamińska, SP nr 15, kl. III a
  • Krzysztof Hołyst, SP nr 6, kl. III
  • Bartłomiej Filipowski, SP nr 16, kl. IV c

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 5-8, Gimnazjum)

  • I miejsce -Zuzanna Ogórek, SP nr 20, kl. VIII b
  • II miejsce – Mateusz Woźniak, SP nr 15, kl. V b
  • III miejsce – Oliwia Jasińska, SP nr 20, kl. VIII b

Wyróżnienia:

  • Monika Brzukała, SP nr 21, kl. VII c
  • Hanna Zięba, SP nr 7, kl. V c

Nagroda Grand Prix :

prace plastyczne – Lena Król, SP nr 16 kl. I

PRACE LITERACKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 4):

  • I miejsce – Bartosz Lach, SP nr 6, kl. II
  • II miejsce – Oliwia Rams, SP nr 2, kl. IIc
  • III miejsce – Zuzanna Gargas, SP nr 2, kl. IIc

Wyróżnienia:

  • Maja Popiela, SP nr 16, kl. IIb
  • Wiktoria Zielińska, SP nr 20, kl. IVc

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 5 – 8, Gimnazjum):

  • I miejsce – Weronika Chruślicka, SP nr 15, kl. VI a
  • II miejsce – Julia Bulanda, SP nr 1, kl. VIII a
  • III miejsce – Patrycja Zielińska, SP nr 20, kl. V a

Wyróżnienia:

  • Martyna Wolsza, SP nr 15, kl. Va
  • Wiktoria Gwiżdż, SP nr 6, kl. VI

Nagroda Grand Prix:

prace literackie – Julia Jurkowska, SP nr 11, kl. IV

 

PRACE FOTOGRAFICZNE

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 5 – 8, Gimnazjum):

  • I miejsce – Jakub Tokarczyk, SP nr 3, kl. III E Gimnazjum
  • II miejsce – Michał Motyka, SP nr 16, kl. VII
  • III miejsce – Oliwia Jasińska, SP nr 20, kl. VIII b

Wyróżnienia:

  • Kamila Tokarczyk, SP nr 6, kl. VII
  • Amelia Janczyk, SP nr 18, kl. VII c

Nagroda Grand Prix:

prace fotograficzne – Comber Wiktoria, SP nr 7, kl. VIe

Share This