(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Serdecznie zapraszamy na Finał IX Edycji  Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego – Fotograficzno – Multimedialnego „Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ryszarda Nowaka.

Finał odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w Reprezentacyjnej Sali Ratuszowej Urzędu Miasta Nowego Sącza

Organizatorzy:

  • Zespół Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 2 im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu
    ul. Tadeusza ”Bora” Komorowskiego 7
  • Urząd Miasta Nowego Sącza

A oto wyniki konkursu:

PRACE PLASTYCZNE

PRZEDSZKOLA:

  • I miejsce – Gabriela Kulpa l. 5, Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia
  • II miejsce – Lilianna Kolat l. 4, MP nr 7
  • III miejsce – Patryk Reimschussl l. 5, Zespół Przedszkoli w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  • Julia Ziemianin l. 6, Przedszkole Niepubliczne „Promyczek
  • Natalia Wołek, Niepubliczne Przedszkole „Amelka
  • Olga Chmielewska, Przedszkole Niepubliczne „Promyczek
  • Oliwia Rams l. 6, MP nr 1
  • Daria Poręba l. 5, MP nr 18
  • Julia Li, Niepubliczne Przedszkole „Amelka
  • Kamila Mrówka l. 7, MP nr 14 z Oddz. Integr.
  • Amelia Bartkiewicz, MP nr 1
  • Katarzyna Potoniec l. 5, MP nr 14 z Oddz. Integr.
  • Julia Wygoda l. 6, MP nr 1
  • Karol Chochorowski l. 5, Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. Świętej Rodziny

 

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 3):

  • I miejsce – Natalia Kostecka l.8, kl. II, Pałac Młodzieży
  • II miejsce – Emilia Zając kl. II, SP nr 11
  • III miejsce – Alicja Wachel kl. IIId, SP nr 21

Wyróżnienia:

  • Emilia Lesniak kl. II, Pałac Młodzieży
  • Amelia Łukasik kl. IIIa, SP nr 14
  • Julia Maludy kl. II, Pałac Młodzieży
  • Aleksandra Jackowiec kl. II, SP nr 11

 

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 4 – 6):

  • I miejsce – Julia Wiatrak kl. VIb, SP nr 16
  • II miejsce – Gabriela Sromek VIb, SP nr 16
  • III miejsce – Norbert Żal kl. Vc, SP nr 21

Wyróżnienia:

  • Joanna Kubisz kl. VIa, SP nr 20
  • Gabriela Wójcik kl. VI, SP nr 14
  • Natalia Szymczyk kl. VIc, SP nr 15
  • Wiktor Chęsiak kl. IVa, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9
  • Weronika Janik kl. Vc, SP nr 21
  • Lisa Ploschka kl. VIc SP nr 15
  • Kamil Szkarłat kl. VIb SP nr 21

 

GIMNAZJUM:

  • I miejsce – Weronika Przybycień kl. I, Gim. nr 1
  • II miejsce – Justyna Sokulska kl. II, Pałac Młodzieży
  • III miejsce – Anna Kmak kl.I, Społeczne Gimnazjum „Splot”

Wyróżnienia:

  • Hanna Liptak kl. I, Społeczne Gimnazjum „Splot”
  • Martyna Obrzut kl. IIIA, Gim. nr 9
  • Kamila Cisowska kl. IA, Gim. nr 1
  • Anna Basta kl. IA, Gim. nr 1
  • Lidia Filip kl. IA, Gim. nr 1
  • Dominika Danek kl. I, Społeczne Gimnazjum „Splot”
  • Julia Fecko kl. IA, Gim. nr 1
  • Wioletta Garwol kl. I, Świetlica Środowiskowa „Zawada”

 

PRACE LITERACKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 3):

  • I miejsce – Julia Słaby kl. IIIa, Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Blachnickiego
  • II miejsce – Emilia Zając kl. II, SP nr 11
  • III miejsce – Jakub Matuła kl. IIIa, SP nr 16

Wyróżnienia:

  • Julia Gumulak kl. IIIc, SP nr 16
  • Franciszek Froehlich kl. II, SP nr 11
  • Julia Jurkowska kl. II, SP nr 11

 

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 4 – 6):

  • I miejsce – Emilia Król kl. Va, SP nr 15
  • II miejsce – Zuzanna Zając kl. VI, SP nr 11
  • III miejsce – Eryk Dominiak kl. VIb, SP nr 18, Aleksandra Biskup  kl. IV, SP nr 11

Wyróżnienia:

  • Weronika Chruślicka kl. IV, SP nr 15
  • Olga Jermakowicz kl. Ve, SP nr 7
  • Kamil Poręba kl. IVc, SP nr 18

GIMNAZJUM:

  • I miejsce – Anna Paluch kl. IIIe, Gim. nr 11
  • II miejsce – Antonina Dominiak kl. IIB, Gim. nr 11
  • III miejsce – Paulina Piekarz kl. IIIA, Gim w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1

Wyróżnienia:

  • Anna Stokłosa kl. IIIE, Gim. nr 11
  • Gabriela Głód kl. IIIC, Gim. nr 2
  • Zofia Bocheńska kl. IIIA, Gim. nr 2

 

PRACE FOTOGRAFICZNE

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY IV – VI):

  • I miejsce – Emilia Wańczyk kl. VIa, SP nr 18
  • II miejsce – Mateusz Fecko kl. Va, SP nr 3
  • III miejsce – Jakub Gawlikowski kl. VI, Świetlica Środowiskowa „Gołąbkowice”

Wyróżnienia:

  • Nikola Pawlik kl. IVd, SP nr 18
  • Oskar Hebda kl. IVd, SP nr 18

 

GIMNAZJUM:

  • I miejsce – Olimpia Ogorzałek kl. IIIC, Gim. nr 2
  • II miejsce – Maria Szarek kl. IID, Gim. nr 5
  • III miejsce – Kinga Szatny kl. IIIC, Gim. nr 2

Wyróżnienia:

  • Katarzyna Cichostępska (wyróżnione 2 prace) kl. IIIA, Gim. nr 5
  • Julia Gajewska kl. IA, Gim. nr 1
  • Paulina Maślanka kl. IE, Gim. nr 2

 

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Już teraz zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu 🙂

Share This