Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_et_core_path', '1594849021', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_et_core_path', '/home/zspgelrk/www/wp-content/themes/Divi/core', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_timeout_et_core_version', '1594849021', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_et_core_version', '4.3.4', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zspgelrkzspgm'@'10.20.20.3' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1594762621.4485940933227539062500', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

ROZSTRZYGNIĘCIE VIII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO CARE FOR ANIMALS | Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Komisja w składzie:

  • pani Dominika Kowalik (nauczyciel języka angielskiego)
  • pani Anna Kurnyta (nauczyciel języka angielskiego)
  • pani Marzena Twardy (nauczyciel języka angielskiego)

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klas  I-III

I miejsce  Emilia Juryk, kl. II, Szkoła Podstawowa  nr  6

II miejsce Nataniel Zajączkowski,  kl. III, Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi

III miejsce Magdalena Czuba, kl. I, Szkoła Podstawowa nr  16 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:

  • Tymoteusz Zieleń, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 6
  • Wiktoria Gwiżdż, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Weronika Janik, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi

Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranych i zaproszeni do osobistego ich odbioru.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie  gratulujemy pomysłowości i talentu. Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę rodziców oraz nauczycieli za pomoc i wkład pracy włożony
w  przygotowanie swoich podopiecznych.

                                                                                       Organizatorzy

Share This