(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję konkursu „Moje Miasto – Moja Miłość”.

Celem konkursu jest promocja miasta i okolic Nowego Sącza, jego pięknych i historycznie ważnych miejsc. Najlepszymi obserwatorami i niezwykle szczerymi krytykami codzienności są dzieci i młodzież. Dlatego to im poprzez plastykę, literaturę i fotografię dajemy możliwość wypowiedzenia się, wskazania miejsc, które powinny promować nasze miasto, miejsc najbliższych ich sercu. Być może dla potrzeb konkursu wybierze się na rekonesans cała rodzina i odnajdzie miejsca pokoleniowo ważne, a utrwalone i opisane dadzą kierunek innym – do spotkań. Z pewnością padną propozycje  nowości architektonicznych, modernizacji krajobrazu, które staną się inspiracją dla władz naszego miasta do jego upiększenia.

Więcej informacji w plikach do pobrania:

{wpdm_category=moje-miasto-moja-mi-o}

mmmm2015

Share This