(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Lista dzieci przyjętych do oddziału 0 i klas 1 w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w roku szkolnym 2021/2022 | podział na klasy

l.p

Klasa 0 a

1.     

Basiaga Franciszek

2.     

Czoch Jagoda

3.     

Czyżycka Liliana

4.     

Filip Martyna

5.     

Groń Edward

6.     

Jodłowski Mikołaj

7.     

Klimek Maciej

8.     

Kulig Hubert

9.     

Lichoń Szymon

10.                       

Łatka Iga

11.                       

Mączka Marceli

12.                       

Michalik Filip

13.                       

Ogórek Justyna

14.                       

Rosińska Kinga

15.                       

Szarek Kacper

16.                       

Siedlarz Julia

17.                       

Skrzypiec Emilia

18.                       

Wygoda Dawid

19.                       

Wygoda Zuzanna

20.                       

Zielińska Hanna

 

l.p

Klasa 0b

1.     

Czapiga Emma

2.     

Droździk Stefan

3.     

Horowski Karol

4.     

Janikowska Emilia

5.     

Janowiec Marcin

6.     

Kędzierska Lena

7.     

Kos Hubert

8.     

Kulka Igor

9.     

Kulpa Martyna

10.                       

Nowak Kacper

11.                       

Nowak Natalia

12.                       

Nowakowski Bartosz

13.                       

Odelga Julia

14.                       

Oleksy Alan

15.                       

Smaga Klaudia

16.                       

Sobczyk Gabriela

17.                       

Sobczyk Sebastian

18.                       

Urbańska Dobromira

19.                       

Zemanek Aleksandra

20.                       

Skrzypiec Karol

l.p

Klasa Ia  integracyjna-Wychowawca Obrzud Małgorzata

1.      

Basta Marlena

2.      

Czoch Justyna

3.      

Deja Mikołaj

4.      

Deja Szymon

5.      

Kulig Lena

6.      

Lisowski Kacper

7.      

Łęczycka Antonina

8.      

Malinowski Mikołaj

9.      

Mastalerz Julia

10. 

Mróz Mateusz

11. 

Nowobilski Mateusz

12. 

Rumin Nikola

13. 

Rzońca Fabian

14. 

Siedlarz Zuzanna

15. 

Winiarski Julia

 

Lp.

Klasa Ib –wychowawca Marta Kowalik

1.

Adamek Anna

2.

Chrapek Maksymilian

3.

Czapiga Sonia

4.

Filip Natalia

5.

Gniewek Paweł

6.

Gondek Jakub

7.

Gondek Kacper

8.

Homoncik Klara

9.

Klimek Zuzanna

10.

Legutko Piotr

11.

Nowak Karol

12.

Ogórek Przemysław

13.

Oleksy Wiktoria

14.

Orzechowska Weronika

15.

Patucha Kacper

16.

Południak Pola

17.

Poręba Alicja

18.

Rynduch Sebastian

19.

Tokarczyk Jakub

20.

Trojan Katarzyna

21.

Zaczyk Mikołaj

22.

Złocki Kacper

 

Lp.

Ic –wychowawca  Krystyna Jurczyńska

1.      

Budzyk Fortuna Franciszek

2.      

Gargas Jakub

3.      

Hedwig Leon

4.      

Homa Hanna

5.      

Kruczek Dawid

6.      

Michalik Amelia

7.      

Młynarczyk Lena

8.      

Nowak Olga

9.      

Ogórek Nina

10. 

Oleksy Patryk

11. 

Popardowski Marcin

12. 

Rams Agata

13. 

Rogowska Zofia

14. 

Rybka Inga

15. 

Schneider Kacper

16. 

Skrzypiec Tomasz

17. 

Terebka Nikola

18. 

Waśko Filip

19. 

Wieczorek Faustyna

20. 

Zarotyńska Zuzanna

21. 

Zbieranowski Aleksander

22. 

Zielińska Nikola

 

Share This