(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, publikujemy listę kandydatów zakwalifikowanych do klasy I w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu na rok szkolny 2020/2021

 

Lp.

Nazwisko imię

1.      

Basiaga Fabian Ireneusz

2.      

Cebula Michał Jakub

3.      

Chrapek Maksymilian

4.      

Chruślicki Jerzy

5.      

Dadaś Jakub

6.      

Filip Maksymilian

7.      

Gajdosz Marcelina Łucja

8.      

Gargula Julia Urszula

9.      

Gniewek Dawid Michał

10.                        

Grucela Zofia Wiktoria

11.                        

Górska Milena Emilia

12.                        

Janowiec Magdalena Alicja

13.                        

Jeziorska Karolina Agnieszka

14.                        

Kądziołka Antoni Tomasz

15.                        

Kociołek Oliwier Antoni

16.                        

Koczur Laura

17.                        

Kos Justyna Małgorzata

18.                        

Kozicka Nicola

19.                        

Kubala Amelia Nadia

20.                        

Kwoka Franciszek Marcel

21.                        

Legutko Mateusz Adam

22.                        

Lichowski Łukasz

23.                        

Lorek Sebastian Franciszek

24.                        

Łatka Milena

25.                        

Łuc Jan

26.                        

Majoch Helena

27.                        

Michalik Kacper Jakub

28.                        

Miczołek Adrian Jakub

29.                        

Miczołek Igor Krzysztof

30.                        

Mirek Oliwia Kinga

31.                        

Mos Julia Weronika

32.                        

Noga Amelia Weronika

33.                        

Nowak Piotr Krzysztof

34.                        

Pierzga Wojciech Nikodem

35.                        

Pociecha Weronika

36.                        

Rams Fabian Dariusz

37.                        

Rusnarczyk Maja

38.                        

Salamon Lenna Anna

39.                        

Smaga Kacper

40.                        

Sobczyk Laura

41.                        

Szufnara Laura, Kinga

42.                        

Wideł Antoni Wojciech

43.                        

Witek Wiktor Borys

44.                        

Zięcina Karol Dawid

Share This