(18) 443-98-51 | (18) 449-09-60 sp16ns@edu.nowysacz.pl

Serdecznie zapraszamy Szanownych Dyrektorów Szkół,
Laureatów i Wyróżnionych wraz z Opiekunami
na Finał Etapu Miejskiego
Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego

POLSKO NIEPODLEGŁA – TOBIE NOWY SĄCZ

w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę
pod Honorowym Patronatem Prezydenta
Miasta Nowego Sącza Pana Ryszarda Nowaka,
który odbędzie się 8 czerwca 2018 roku
o godzinie 10.00
w Reprezentacyjnej Sali Ratuszowej
Urzędu Miasta Nowego Sącza

Organizatorzy:
Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu
ul. Tadeusza ”Bora” Komorowskiego 7
Urząd Miasta Nowego Sącza

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego
„POLSKO NIEPODLEGŁA – TOBIE NOWY SĄCZ”
Turniej Szkół 2018
Etap miejski

Kategoria I – III:

I miejsce – Arkadiusz Koza, SP nr 9 kl. IIb
II miejsce – Emil Krzeszowski, SP nr 18 kl. IIIb
III miejsce – Liliana Wyrostek, SP nr 8 kl. III

Wyróżnienia:

  1. Piotr Kuciel, SP nr 18 kl. IIIb
  2. Iga Ptak, SP nr 7 kl. IIIe
  3. Milena Obrzut, SP nr 16 kl. IIIb
  4. Maksymilian Ogurek, SP nr 11 kl. Ib
  5. Filip Surowiak, SP nr 17 kl. IIIa
  6. Michał Słaby, SP nr 6 kl. I
  7. Iga Adamczyk, SP nr 8 kl. Ic
  8. Julia Jasińska, SP nr 20 kl. IIIc
  9. Izabela Kulig, SP nr 18 kl. IIIa
  10. Martyna Turewicz, SP nr 17 kl. IIIa
  11. Łucja Dyrek, SP nr 18 kl. IIIa
  12. Patryk Żelazko, SP nr 18 kl. IIIb
  13. Eliza Jaworska, SP nr 16 kl. Ib
  14. Dominik Śliwa, SP nr 8 kl. IIb
  15. Borys Nowatorski, SP nr 17 kl. IIIa
  16. Nikola Janusz, SP nr 15 kl. IIIa
  17. Alicja Górecka, SP nr 16 kl. Ia
  18. Oliwia Jasińska, SP nr 16 kl. IIIa

 

Kategoria IV – VII i gimnazjum:

 I miejsce – Jakub Matuła, SP nr 16 kl. IVa
II miejsce – Antonina Zwolenik, SP nr 8 kl. IVb
III miejsce – Dawid Sobol, SP nr 20 kl. Vc

Wyróżnienia:

  1. Patrycja Potoczek, SP nr 7 kl. IIb
  2. Joanna Janowiec, SP nr 8 kl. VIIb
  3. Maciej Kucharski, SP nr 8 kl. Vb
  4. Edyta Bryła, SP nr 16 kl. VIb
  5. Dawid Frączek, SP nr 17 kl. VII
  6. Oliwia Jasińska, SP nr 20 kl. VIIb
  7. Justyna Barnaś, SP nr 17 kl. V
  8. Karolina Górka, SP nr 17 kl. VII
  9. Zuzanna Baliczek, SP nr 20 kl. Vb
  10. Amelia Janes , SP nr 2 kl. IVa
  11. Katarzyna Kos, SP nr 16 kl. IVb
  12. Justyna Sokulska, SP nr 7 kl. IIB gim.
  13. Zofia Tokarczyk, SP nr 6 kl. IV
  14. Roberta Kroczek, SP nr 8 kl. VIc
  15. Zuzanna Zając, SP nr 11 kl. VII
  16. Katarzyna Adamek, SP nr 11 kl. V
  17. Jakub Janik, SP nr 11 kl. VI
  18. Paulina Olchawa, SP nr 20 kl. IV d
  19. Patrycja Maciak, SP nr 20 kl. VIIb
  20. Tomasz Smajdor, SP nr 3 kl. Vc
Share This